Проект будівництва спортивної арени в Черкасах обійдеться в 250-300 млн гривень

Місту Черкаси потрібна багатофункціональна спортивна арена, і міська влада робитиме усе для того, щоб реалізувати цей проект. Про це заявив директор комунального підприємства «Черкасиінвестбуд» Геннадій Шевченко. Разом зі своїм заступником Геннадієм Мельниченком і директором департаменту архітектури та містобудування він провів прес-конференцію. На ній чиновники спростували чутки, що нібито Черкаси відмовилися від втілення цього проекту, повідомляє Про головне.

За словами Геннадія Шевченка, Черкаси лише 25 травня 2018 року підписали договір на розробку проектної документації. Нині поставлена мета – щоб до 1 жовтня розробити цю документацію і здати її на експертизу.

– Формально до початку будівництва ще дуже далеко. Загалом проект обійдеться у 250-300 млн грн. Будувати його будуть на умовах співфінансування. В цьому році місто виділило на його будівництво 15 млн грн., держава – 27 млн.грн, область поки що коштів не дала. Ми будемо просити, щоб ці кошти, які ми не встигнемо використати у цьому році, були перенесені на наступний, щоб ми могли нормально продовжувати роботу над об’єктом, – зазначив Геннадій Шевченко.

– І «Черкасиінвестбуд», і Черкаська міська рада, і міський голова зацікавлені у цьому проекті. Він потужний і досить складний. Раніше у нашому місті ще не будували нічого подібного. Багатофункціональна арена для ігрових видів спорту буде розрахована на більш, ніш 3 тисячі глядачів. Робота над проектом ведеться, і стала більш активною з приходом на посаду Геннадія Шевченка. Тому усі звинувачення на його адресу – це просто якісь ревнощі, – зазначив Артур Савін.

А заступник директора КП «Черкасиінвестбуд» Геннадій Мельниченко підкреслив, що будівництво спортивної арени на військовому полігоні дозволить покращити інфраструктуру усього мікрорайону.

Фото Floorbest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *