Проект канвчанки переміг у всеукраїнському конкурсі

В одній із номінацій всеукраїнського інтелектуального конкурсу«Еврика», перемогу здобув проект учениці канівської школи.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».

Як пише видання, мова йде про ученицю 11-го класу Канівської санаторної школи-інтернат Ольгу Заболоцьких, проект якої здобув перемогу в номінації  «Людина-культура» всеукраїнського інтелектуального конкурсу для талановитих та обдарованих дітей «Еврика».

Назва проекту – «Апостол правди і науки» (верифікація негативного впливу кислот у процесі виготовлення офортів ХІХ ст.).

Керівником проекту була вчитель-методист Лілія Криволап, а науковими консультантами стали наукові співробітники Шевченківського національного заповідника Лариса Миколенко та Тетяна Чулкова.

Як зазначають журналісти газети, у проекті школярка висвітлила тему «Тарас Шевченко – академік гравюри» та на прикладі, за допомогою хімічних дослідів, продемонструвала основу процесів виготовлення офорту.

Відзначимо, що окрім цієї роботи, на всеукраїнському конкурсі були також представлені ще 3 роботи канівських школярів: «Репатріація сон-трави як метод реабілітації рідкісних видів» (автор – учень 9 класу Олексій Салюк), «Мій домашній улюбленець Філімон» (автор – учень 9 класу Олександр Рубан), «Козак і самурай: шлях воїна» (автор – учениця 11 класу Юлія Безкоровайна).

Фото ВКурсе.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *