Професор Гарварду написав історію України, яка охоплює 2500 років

На початку вересня у київському видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийде книга професора історії Гарвардського університету Сергія Плохія «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності»,

При це повідомляється в спільності Українці в Світі в Fzcebook.

«Ця книга дуже сучасна. Вона намагається відповісти на всі питання, які з’явилися в новинах про події в Україні за останні два роки», – сказав Сергій Плохій.

«Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності» охоплює історію України за 2500 років – від Геродота і до сьогодення. У ній йдеться про політику, геополітику, культурну й етнічну ідентичність та міжнародні відносини.

Сергій Плохій вирішив написати цю книжку, коли зрозумів, що у США існує багато помилкових оцінок, історичних паралелей і алюзій стосовно України. «Більшість студентів, беручи якісь курси з історії Східної Європи, обирають російські курси. І традиція, яка сформована тут в російській історії, сформована російською імміграцією, переважно післявоєнного періоду», – розповів професор.

Презентація книги «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності» вже відбулася у США. Сергій Плохій стане почесним гостем цьогорічного «Форуму видавців» у Львові, де і представить свою книгу українцям.

Також нещодавно стало відомо, що на «Форум видавців», який проходитиме 12-18 вересня, завітає польський журналіст і письменник Вітольд Шабловський, який є автором відомої збірки репортажів «Убивця з міста абрикосів». У Львові він презентує свою книгу «Танечні ведмеді» у перекладі Юрія Бондаря і візьме участь у дискусіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *