Програму “Прозорро” оновили в Черкасах

Депутати Черкаської міської ради проголосували за приведення системи електронних закупівель «Прозорро» у відповідність до чинного законодавства, тобто, таким чином, вони внесли зміни у прийнятий ними ж у травні проект рішення. За новий проект проголосувало 25 обранців.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

sesiya3

Це означає, що тепер пропозиції сумуватимуться не по галузях, як це було раніше, а по закладах. Тепер по всіх допорогових сумах установи мають укладати договори самостійно. Допорогові ж суми тепер значно збільшили свій діапазон, становлячи таким чином 200 тис. грн для товарів послуг, і 1,5 млн грн — для робіт. Нагадаємо, до цього було відповідно 30 і 100 тис. грн.

У проекті рішення йдеться: «Визначити відповідальними за підготовку і надання Генеральному замовнику заявок, технічних характеристик предмету закупівель, кваліфікаційних критеріїв до предмету закупівель та інших документів, необхідних для проведення закупівель за допомогою системи публічних електронних закупівель ProZorro директорів департаментів Черкаської міської ради та керівників підприємств, установ, організацій Черкаської міської ради. При цьому, заклади, які знаходяться в оперативному управлінні департаментів, подають до департаментів вищевказані документи, та відповідно, здійснюють закупівлі в порядку, визначеному цим рішенням при умові, якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує граничні суми, визначені ч.2 цього рішення».

Пропозицію голови комісії по «Прозорро» Романа Ганзевича щодо зменшення допорогових закупівель для закладів освіти до 5 тисяч, а для закладів охорони здоров’я — до 10 тисяч гривень не підтримали.  Проте підтримали пропозицію Руслана Зорі від фракції «УКРОП» щодо обмеження дії цього рішення до 1 квітня 2017 року.

” Ми просто привели у відповідність до чинного законодавства, до Закону України про публічні закупівлі. Це означає, що все буде продовжуватися так, як тривало цілий рік. «Прозорро» працює в рамках порогових, його ніхто не відміняв. А ті допорогові, які нам встановили депутати Верховної ради, опрацьовуватимуться так, як опрацьовувалися до цього”, — зазначив секретар міськради Олександр Радуцький.

Проект вступить в дію відразу після підписання його міським головою.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *