Проїзд у черкаських маршрутках подорожчає з 21 січня

З 21 січня у Черкасах подорожчає вартість проїзду у маршрутних автобусах  – з трьох  до чотирьох гривень, а з 28 січня – у тролейбусах – з півтори до двох гривень. Це передбачено відповідними рішеннями виконавчого комітету, прийнятими напередодні.

Інформує “Вичерпно”.

Про це повідомили в прес-службі міськради.

За словами заступника директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Людмили Гуріненко, у Черкасах востаннє тариф у громадському транспорті переглядався ще у 2011 році. За цей час істотно зросли його складові, зокрема, енергоносії. Приміром, у п’ять разів – електроенергія. А також – заробітна плата, вартість пального, витратних запчастин тощо.

“Ще півтора роки тому – у квітні 2015 року – перевізники звернулись до міської влади Черкас з пропозиціями щодо необхідності перегляду тарифу. Тоді був даний старт для початку регуляторної процедури з цього питання, яка успішно була пройдена.Тож цьогоріч перевізники знову повернулись до цього  питання . Адже, за  їх словами, усе це стає на перешкоді ефективної діяльності їх підприємств, забезпечення гідною зарплатою працівників, оновлення рухомого складу”, — пояснила Людмила Анатоліївна.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *