Протягом наступних трьох днів очікується різке погіршення погодних умов

З 23 лютого по 25 лютого 2018 року по всій території України очікується різке погіршення погодних умов. За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, погіршення погоди супроводжуватиметься інтенсивними опадами у вигляді снігу з приростом снігового покрову 10-40 см, з хуртовинами, утворенням переметів та ожеледиці на автомобільних дорогах.

Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг. Така ситуація потребуватиме посиленої роботи державних автодорожніх підприємств для мінімізації впливу циклону на транспортне сполучення в області. Тому всі філії ДП «Черкаський облавтодор» переведені на посилений режим роботи з цілодобовим чергуванням працівників.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

У разі необхідності поїздок, закликаємо водіїв бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу.

Фото Експрес – онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *