Протягом тижня на дорогах області ліквідували майже 6 тис кв м ямковості

Щоденно на ремонтних роботах доріг області  в середньому задіяно понад 20  бригад автодорожників, які працюють на ліквідації ямковості дорожнього полотна.

Інформує Черкаська ОДА.
З 13 по 19 березня, на автодорогах Черкащини ліквідували майже 6 тис кв м ямковості та деформацій покриття. Загалом же, ураженість ямковістю мережі доріг загального користування у Черкаській області складає понад 760 тис кв  м. З початку року вже ліквідовано понад 20 700 кв м ямковості.
Минулого тижня ремонтні бригади працювали переважно на державній мережі, оскільки саме там найбільш інтенсивний рух транспорту. Роботи виконувалися здебільшого гарячою асфальтобетонною сумішшю. В результаті ремонтних робіт, стан покриття покращився на державних дорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів-Канів, Р-64 Ківшувата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/, Р-71 Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижавка-/М-05/.
Також впродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості проводилися і на автодорогах місцевого значення у майже всіх районах Черкащини.
Усі роботи з експлуатаційного утримання доріг на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області виконують філії ДП «Черкаський облавтодор» за рахунок коштів державного бюджету. Ремонтні роботи на автомобільних дорогах області продовжуються.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *