Провідну конференцію яблучного бізнесу проведуть завтра у Черкасах

Шоста міжнародна конференція «Яблучний бізнес України-2016» почне роботу 11 серпня в конференц-залі готелю «Апельсин», повідомляє організатор події проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти» .

Нині свою участь підтвердили понад 130 представників компаній з України, Німеччини, Франції та Казахстану, а за останній день до делегатів конференції приєдналися такі компанії, як ТОВ «Петровський Посад», ТОВ «Подія Трейд», ТОВ «Аграна Фрут Лука», ТОВ «Українська овочева компанія», ТОВ «Евкаліпт Р», ТОВ «СПП« Лана », Lodder Unterlagen GmbH та ін. Таким чином, всього в події візьмуть участь близько 150 професіоналів і новачків яблучного бізнесу, постачальників МТР і устаткування, представників роздрібної та оптової торгівлі та інших напрямків, пов’язаних з яблучним сектором України.

На сайті конференції доступний і постійно оновлюється список учасників.

Ділова програма події повністю сформована і включає як теоретичну частину 11 серпня (понад 20 професійних презентацій від лідерів галузі), так і практичний бізнес-тур до однієї з провідних яблучних компаній регіону – ТОВ «АПК« Маїс», де 12 серпня учасники на практиці ознайомляться з сучасними підходами до догляду за яблуневим садом і технологіями доопрацювання яблук. Ознайомитися докладніше з програмою

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Генеральним спонсором заходу виступить компанія «Фіто-Маг Україна». Офіційний спонсор конференції – компанія Syngenta. Спонсором події виступає компанія «Інсолар-Холод». Генеральний медіа-партнер – журнал «Напої Технології Інновації». Ексклюзивним медіа-партнером заходу є журнал «Овочі та фрукти». Інформаційним партнером події в Черкасах став портал «Діловий регіон».

Більш детальна інформація про захід розміщена на офіційному сайті конференції.

З усіх питань, пов’язаних з участю в події, звертайтеся до оргкомітету конференції: т / ф: +380 562 320795, моб .: +380 96 5836323 (Євгеній Кузін)

Джерело: dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *