prozoro

ProZorro, схоже, таки буде впроваджено у Черкасах

Депутатський корпус та громадськість сьогодні на вранішній нараді дійшли порозуміння щодо системи електронних закупівель ProZorro, повідомляє “ІнфоМІСТ“.

За словами секретаря міськради Олександра Радуцького, із двох проектів депутата від “Самопомічі” Олексія Романова та департаменту економіки та розвитку напрацювали спільні пропозиції. Компроміс полягав у встановленні допорогової суми на закупівлю товарів та послуг, яка починатиметься із 30 тис. грн, роботи – 100 тис. грн.

На переконання депутата від “Самопомічі” Олексія Романова, впровадження системи електронних закупівель лише перший крок зі сторони і бізнесу, і громадськості.

– Це питання вперше об’єднало більше 20 потужних організацій. Після прийняття рішення на сесії робота тільки починається, почнуться і проблеми. Але це наша спільна відповідальність, – зауважила член коаліції “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова.

 

Аби контролювати освоєння бюджетних коштів, буде створена спеціальна комісія, до якої належатимуть і депутати, і представники громадськості.

Тож тепер обидві сторони сподіваються, що консенсус протримається до п’ятничного голосування на сесісії міськради.

Фото ІнфоМІСТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *