Придбано шкільний автобус для дітей Великохутірської ОТГ

Днями у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу С.А. Куниці села Великий Хутір відбулася радісна подія – шкільна громада отримала новенький шкільний автобус.

Керівники району — голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, Великохутірський сільський голова Ніна Шинкаренко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту і організації надання соціальних послуг Великохутірської сільської ради Любов Вольф та головний спеціаліст відділу Валентина Перетятько щиро привітали педагогічний та учнівський колективи зі знаковою подією у їхньому шкільному житті, зазначивши, що новий автобус буде здійснювати підвіз учасників освітнього процесу не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії. Також, керівництвом наголошено, що найкращими здобутками учнів стануть їхні відмінні оцінки, перемоги та відзнаки на конкурсах.

Слід зазначити, що автобус придбано за рахунок обласного бюджету, інфраструктурної субвенції з державного бюджету та коштів місцевого бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *