Прикодонники Черкащини тестували військову техніку

Із-поміж більш ніж 60-ти вітчизняних виробників, які представили прикордонникам 25 нових і модернізованих зразків транспортних засобів і спеціальної техніки, ПАТ «АвтоКрАЗ» представив одразу чотири свої броньовані моделі. Презентація і тестування проводилися 10 листопада в Черкаській області на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Про це інформує “Діловий регіон”.

Якщо КрАЗ Шрек і КрАЗ Фіона вже не новачки і довели свої ефективність і міць в миротворчих місіях ООН, бойових діях на сході країни і на виконанні різних завдань у Збройних Силах і Нацгвардії України, то КрАЗ Халк і КрАЗ Спартан, обладнані системою безпілотного керування, прикордонники побачили і протестували вперше.

У Держприкордонслужбі не приховують зацікавленість і потреби в новітній українській техніці, що, за їхніми словами, допоможе більш ефективно виконувати завдання із захисту кордонів країни.

Деякі прикордонні підрозділи оснащені КрАЗ Спартан і КрАЗ Кугуар, однак це далеко не та кількість, яка в повній б мірі забезпечила охорону і захист державного кордону, а також виконувала завдання логістичного забезпечення. Рахунок йде на десяток, а потрібні сотні сучасних машин, щоб ефективно виконувати поставлені завдання. За відгуками прикордонників, які були присутні на зборах, бронетехніка КрАЗ, яка сьогодні працює в складі прикордонних підрозділів, надійна і максимально пристосована під виконання різних завдань.

Фото http://dr.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *