Прикордонники вдосконалювали свої навички в Оршанці

Протягом трьох днів у Головному центрі підготовки особового складу було організовано та проведено комплексно-практичне заняття з персоналом, яке спрямоване на вдосконалення своєї підготовки шляхом розширення професійних знань, умінь та навичок, інформує Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби. 

Комплексно-практичне заняття включає в себе комплексне тестування персоналу, вогневу підготовку з практичним виконанням вправ стрільб, відпрацювання прийомів з особистої безпеки та застосування сили, екологічну безпеку, тактичну медицину та тактичну підготовку.

Під час практичних занять прикордонники продемонстрували техніку нанесення ударів руками, займання правильної стійки та вміле використання елементів захисту від ударів.

Інструктори також провели низку теоретичних та практичних занять з тактичної медицини. Військовослужбовці вчили зупиняти кровотечу, відновлювати прохідність дихальних шляхів та правильно накладати джгути. Після теорії отримані знання і навички застосували безпосередньо на практиці.

Також у інтерактивному тирі навчального закладу військовослужбовці продемонстрували своє вміння володіти зброєю, виконавши дві вправи стрільб із пістолету ПМ. Першою була стрільба з перенесенням зброї з мішені на мішень, під час якої вражали три поясні фігури, що з’являлися на фронті 6 м, а під час другої – військові виконували стрільбу по цілі зі заліковими зонами.

blank

Після теоретичних настанов з екологічної безпеки державного кордону прикордонники перейшли безпосередньо до виконання нормативів, мета яких – навчити особовий склад правильно та вчасно одягати й знімати засоби індивідуального захисту. 


Подібні комплексно-практичні заняття сприяють наповненню вже набутого професійного досвіду прикордонника та покращують вміння та навички, якими неодмінно повинен володіти кожен військовий. Особовий склад Головного центру гідно пройшов триденні навчання та успішно посприяв підвищенню свого професійного рівня підготовки.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *