Прикраси-хенд-мейд на Хеловін

Одне із найстрашніших свят невдовзі відзначатиме світ. В Україні поки що День всіх святих визнають не всі, однак частина любителів полоскотати нерви все ж продумує моторошні образи та тематично облаштовує своє житло. Як власноруч виготовити атрибути Хелловіну, сайту “vikka.ua” розповіла черкаська майстриня Олена Іщенко.

Традиційно Хелловін не може обійтися без гарбуза. З нього, як правило, роблять Джека-ліхтаря зі зловісною посмішкою, але можна придумати й інші варіанти виробів. Так, зокрема гарбуза можна зробити і своїми руками. Для його виготовлення знадобляться: тканина (бажано трикотаж) від зеленого до помаранчевого кольору, силікон, нитки, клей, фарби, гілочки та мох.

Із тканини вирізаємо прямокутник. Його висота і ширина залежать від бажаного розміру гарбуза. Прямокутник складаємо навпіл і зшиваємо або на машинці, або швом “назад голка”. Вільний низ призбираємо на нитку і наповнюємо мішечок силіконом, наскільки це можливо. Далі призбираємо верх на нитку і починаємо утяжку зверху вниз, формуючи дольки гарбуза. Їхню ширину обираємо довільно, пам’ятаючи, що в природі нічого симетричного немає.

Після того, як основа гарбуза готова, її розписуємо акриловими фарбами, орієнтуючись на фото “живих” гарбузів. По аналогії кріпимо мох, гілочки та інші декоративні елементи.

Такі ж гарбузики можуть стати і тематичними аксесуарами, зокрема обручами на голову.

blank

Як зазначає майстриня, такі гарбузи можна використовувати не тільки як прикрасу в інтер’єрі. У повсякдень вони, до крикладу, можуть виконувати функцію декоративної подушки для голок.

Невід’ємним атрибутом святкування, що наводить жах, є і павуки та їхня павутина. Для виготовлення таких істот потрібні будуть папір, клей, дріт, вода, фарба та за бажанням декоративні елементи.

Отож усі елементи виготовляють у техніці пап’є-маше. Спершу робимо дві кульки: та, що більша, буде тулубом, а менша – головою павука. Їх прикріпляємо одна до одної та вставляємо у більшу кульку шість лапок із дроту. Після цього фарбуємо павука у потрібний колір, покриваємо лаком та за бажанням посипаємо блискітками.

blank

За таким же принципом із пап’є-маше робимо павутину. Тільки папір скачуємо в тоненькі смужки, і поки вони ще вологі збираємо їх у павутину. На пофарбовану павутину кріпимо павука у потрібне місце.

Павука можна посадити і на власноруч створений обруч. Для цього фатин чи органзу збираємо на нитку і кріпимо до основи обруча. Зверху садимо павучка, міцно притискаючи.

Задіявши фантазію, на павучка або ж на основу обруча кріпимо намистинки, блискітки та інші прикраси.

blank

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *