Притулок для тварини побудують в Умані

Опалення, тепла підлога, три вбиральні та два душі. В Умані будуватимуть сучасний притулок для тварин за 4 млн 772 тис. грн.

Повідомляє «ІнфомМІСТ».

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації оголосив конкурс на будівництво та облаштування притулку для утримання безпритульних тварин у місті Умань Черкаської області. Відповідна інформація розміщена у Віснику державних закупівель від 19 липня 2016 року.

Пропозиції приймаються до 17 серпня, у той же день має відбутися і розкриття поданих заявок.

Згідно оголошення, орієнтовна вартість будівництва становить 4 млн 772 тис. грн. За ці кошти має бути збудована сама будівля притулку, а також харчоблок. Проектно-кошторисна  документація передбачає наявність у новобудові трьох твердопаливних котлів, «теплої підлоги», двох душів та трьох вбиралень.

Рішення про спрямування коштів на будівництво притулку було ухвалено на початку червня під час 5 сесії обласної ради.Тоді між депутатами виникла гостра суперечка, та попри незгоду деяких фракцій, зокрема «Батьківщини» та «Свободи» 46-ма голосами «За» рішення про зміни до бюджету області було ухвалене.

Фото ogo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *