ПриватБанк подарував черкаським школам сертифікати на спортивний інвентар

Із нагоди початку нового навчального року ЮніорБанк привітав школи Черкащини подарунковими сертифікатами. Кожен навчальний заклад за ними може обрати спортінвентар на суму 2 тис. грн для проведення  уроків фізичного виховання.

Про це повідомляє “Економіка сьогодення”.

У Черкаському регіоні сертифікати отримали 4 гімназії обласного центру – № 17, № 9, № 31 та Золотоніська гімназія.

“Школи Черкащини активно співпрацюють з нами в навчанні дітей фінансової грамотності, – розповідає Андрій Вовченко, кервіник ЮніорБанку у Черкаській області. –   Купівля спортивного інвентаря школам стане кроком до проведення цікавих занять з фіз.виховання, оскільки фізична культура так само важлива, як і знання, отримані на уроках.

Соціальна програма фінансової грамотності для школярів – ЮніорБанк – 2009 Дія з року. Сьогодні програма працює в Україні і Латвії, об’єднуючи понад 500 тисяч школярів.

Вступити в школу фінансової грамотності досить просто. Необхідно отримати карту Юніора, оформити її можна у будь-якому відділенні ПриватБанку. При собі потрібно мати свідоцтво про народження дитини. Карта випускається за згодою і під контролем батьків. Це справжня платіжна карта, із якою 8-16-річний школяр може користуватися “дорослими” банківськими послугами.

Фото pressch.blogspot.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *