Пилипенко відтепер координатор Центру підтримки молоді

Координатором Центру підтримки молоді обрано Сергія Пилипенко, секретарем – Анастасію Оскому. Як повідомили в Агенції підтримки підприємництва та інвестицій, керівний склад Центру було обрано під час круглого столу, в ході якого розглядалися питання необхідності активізувати діяльність молоді у суспільно-політичному житті Черкас та області.

Інформує “Економіка сьогодення”.

У заході взяли участь голови Студентських рад вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів міста, активна молодь, заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Віктор Бондар, директор черкаського міського Центру зайнятості Оксана Щербак, представники громадськості та ЗМІ.

У рамках заходу були висвітлені здобутки та плани на майбутнє «Центру підтримки молоді» при ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

«Спільними зусиллями Агенції, лідерів органів студентського самоврядування на базі громадської спілки  повноцінно працює Центр підтримки молоді. Ми вважаємо, що молоді люди на кожному етапі свого розвитку повинна виконувати інтеграційні функції – об’єднувати і розвивати досвід попередніх поколінь  і сприяти соціальному прогресу», – зазначив Євгені Глєбов.

Сергій Пилипенко, заступник регіонального координатора Студентського  Антикорупційного Агентства в місті Черкаси, повідомив присутніх про основні напрямки роботи Центру підтримки молоді, зокрема,  це допомога у вирішенні юридичних та психологічних питань, правова просвіта, стажування та допомога в працевлаштуванні, участь в громадських експертизах та форумах. Також, він додав, що  протидія корупції у ВНЗ має включати в себе  постійний моніторинг освітнього процесу профільними громадськими організаціями і спонукати студентів та викладачів до боротьби з її проявами.

Представники Черкаського міського Центру зайнятості запевнили присутніх, що робота з молоддю є важливим напрямком їхньої роботи починаючи від профорієнтації, допомоги у створенні відеорезюме, проходження співбесід з потенційними роботодавцями, ознайомлення з ресурсами центру у пошуку роботи та інше. Олена Щербак, директор Черкаського міського Центру зайнятості, запросила молодь долучитись до заходів центру занятості, активно відвідувати ярмарки вакансій, тематичні семінари та тренінги.

На завершення заходу були досягнуті домовленості щодо співпраці у активізації роботи Центру підтримки молоді з лідерами Студентських рад ВНЗ міста Черкас.

«Молодь не може стояти осторонь від процесів щодо розвитку нашої країни, тому, Агенція і підтримала такий соціально важливий проект – Центр підтримки молоді. Хочеш бути успішним, спілкуйся з успішними людьми!», – підкреслив Євгеній Глєбов.

Фото http://www.siogodennya.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *