Письменники Черкащини привітали студентів із Днем захисника України

Літературно-мистецький вечір воєнної та патріотичної поезії письменників Черкащини відбувся в Черкаському обласному Будинку вчителя. Захід  був присвячений Дню захисників України та Дню українського козацтва. Організаторами події стали Спілка письменників Черкащини і завідувач кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ ім. Б. Хмельницького Володимир Поліщук.

Про це інформує ННІ УФСК, ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Доктор філологічних наук, професор Володимир Поліщук високо оцінює важливість проведення таких заходів, особливо для студентів:

«З одного боку, цей літературно-мистецький вечір важливий: тут є певний пізнавальний момент, бо далеко не всі, навіть черкасці, знають тих самих письменників-земляків, а в нас є талановиті люди. З іншого – їхня  поезія, а сьогодні в основному звучала поезія, справді актуальна. Вона спонукає до якихось думок та патріотичних почуттів».

blank

blank

На сцені декламували вірші поети-черкасці, лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка Наталія Горішна, Володимир Даник, Леонід Даценко, Ольга Месевря, Валентина Коваленко та багато інших. Здебільшого звучала поезія національно-патріотичного спрямування, яка зараз є надзвичайно актуальною.

Катерина Гуленко, студентка 4-Б курсу ННІ УФСК, вважає такі заходи корисними для громади міста та, зокрема, для студентів:

«Я думаю, що цей захід дуже важливий, корисний та цікавий для нашого суспільства та в цілому для нашого ННІ. Моя подяка організатору і учаснику Володимиру Поліщуку. Мене вразили колективи. Не знала, що є багато таких угрупувань у нас на Черкащині. Сьогодні я насолоджувалась творчими і поетичними хвилинками».

blank

blank

Між читаннями поезії, піснями порадували всіх присутніх тріо «Барви», гурт «Черкаські козаки», заслужена артистка України Наталія Мамалига, актор Юрій Прокопчук та директор Будинку вчителя Світлана Панченко.

«Я в захваті, адже це все не тільки підвищило мій духовний та інтелектуальний рівень, а й розважило. Такі заходи, насамперед, потрібні для того, щоб молодь знайомилась із письменниками, поетами і музикантами Черкас та області, тому я щаслива, що прийшла сюди. Впевнена, що буду і надалі відвідувати подібні заходи», − ділиться враженнями студентка 4-В курсу ННІ УФСК Віталіна Гретченко.

Фото http://ufck.univer.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *