Радіостанція, створена студентами ЧДТУ, посіла 3-тє місце на головному національному контесті України

У Черкаському державному технологічному університеті вже багато років успішно функціонує колективна аматорська радіостанція, яка неодноразово виборювала перші місця на багатьох міжнародних змаганнях із радіозв’язку на коротких хвилях, пише Діловий регіон.

Студенти та співробітники кафедри радіотехніки, телекомунікаційних та робототехнічних систем ЧДТУ мають можливість вдосконалювати не тільки свої професійні навички, але і вміння спілкуватися на іноземних мовах з кореспондентами зі всіх куточків земної кулі.

Аматорський радіозв’язок – це служба зв’язку, яка використовується з метою самовдосконалення, зв’язку між людьми (кореспондентами) і технічних досліджень, здійснюваних радіоаматорами, тобто особами, які мають на це належний дозвіл.

Нещодавно було підведено підсумки  головного національного контесту України– Ukrainian  DXContest. Взявши участь у цих змаганнях, аматорська колективна радіостанція ЧДТУ  посіла 3 місце серед українських учасників у діапазоні 21 МГц. Зокрема, призером змагань став співробітник кафедри радіотехніки, телекомунікаційних та робототехнічних систем ЧДТУ Олександр Дроботулін (UT2CW ex UR3VHR).

Загалом, у  змаганнях отримано 1441 звіт від радіоаматорів з 80 країн світу, представлено всі 6 континентів! У звітах зафіксовано 379 українських станцій, всі інші 1062– іноземні учасники. 

Фото Діловий регіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *