Радіотелефоністам на заміну провели класно-групові заняття з удосконалення навичок

З метою удосконалення професійних навичок диспетчерського складу оперативно-координаційного центру та підрозділів міста Черкаси, 1 серпня були проведені класно-групові заняття із диспетчерами та посадовими особами, що виконують обов’язки підмінних радіотелефоністів, інформує Управління ДСНС України в Черкаській області.

У ході занять, що пройшли на базі 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління, організатори опрацьовували із особовим складом питання щодо особливостей дій диспетчера (радіотелефоніста) під час отримання повідомлення про подію, а також інформування служб взаємодії та забезпеченні заходів, спрямованих на ефективне застосування сил і засобів при гасінні пожеж чи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

У відповідності до програми семінару були розглянуті основні вимоги наказів ДСНС України, а також керівні документи, що регламентують порядок організації діяльності диспетчерської служби.

Також під час занять розглядалися і питання щодо використання засобів телекомунікації у повсякденній діяльності, ведення переговорів та радіообміну в умовах, коли система зв’язку працює з перешкодами та обговорювалися й інші проблемні питання, які виникають під час несення служби.

Програмою семінару також передбачалося вивчення додаткових інструкцій щодо прийому та обробки повідомлень різного характеру, порядку оброблення та узагальнення інформації з місць проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж.

Значну увагу під час проведення навчань було приділено психології поведінки диспетчера при спілкуванні з населенням. Так, психолог Управління навела приклади ефективних методик взаємодії з різними верствами населення. Зокрема був опрацьований алгоритм дій при роботі по телефону з потенційним самогубцею.

По завершенню занять, усі учасники успішно пройшли спеціальні тести та здали заліки.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *