Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Заступник начальника управління – начальник відділу  соціальних гарантій департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Матвійчук  Наталія Миколаївна інформує те, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» департамент соціальної політики Черкаської міської ради направляє дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу до реабілітаційних установ для забезпечення реабілітаційними заходами.

Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу надають заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми або їх відокремлені підрозділи, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних (фармацевтичних) працівників, а також реабілітаційні установи, підприємства, заклади, у тому числі їх відділення, структурні підрозділи незалежно від форми власності, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я формується Фондом соціального захисту інвалідів та розміщується на веб-сторінці Фонду соціального захисту інвалідів ispf.gov.ua у розділі – «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП» – «Перелік  реабілітаційний установ, закладів охорони здоров`я».

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня – 16 тис. гривень, III ступеня – 25 тис. грн.

Направлення дітей на реабілітацію здійснюється в порядку черговості, в межах бюджетних коштів за відповідною програмою.

Батькам дітей, які потребують реабілітації у 2019 році, рекомендуємо звернутися до управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку за адресою: бульвар Шевченка, 117, каб. 115, для підготовки необхідних документів. Телефони для довідок: 54 45 87,  37 33 17.

Ознайомитись із переліком реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу можна ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *