Рейтинг успішних жінок Черкащини (ФОТО)

Успішна жінка — яка вона? Що приховує за своїм успіхом та який шлях до нього подолала? Інтернет-видання «ВиЧЕрпно», спираючись на думку черкащан, які у соцмережі «Фейсбук» та у приватному листуванні запропонували свої кандидатури успішних жінок, склало ТОП успішних жінок Черкащини.

До уваги ми пропонуємо 8 рубрик: політика, бізнес, культура та мистецтво, медіа, спорт, громадська діяльність, освіта і наука, медицина. В кожній рубриці представлена одна жінка, яка на нашу та думку черкащан, досягла на своєму поприщі певного життєвого успіху.

Ми поспілкувалися з нашими успішними представницями прекрасної статі. Що для кожної з них успіх читайте далі.

Політика

Світлана Трофімова, управляючий інвестор компанії «Партнер», співзасновник торгово-розважального центру «DEPO’t Center», управляючий партнер ГК «Фокстрот», радник міського голови на громадських засадах з питань розвитку інноваційних проектів, екс-депутат Черкаської обласної ради

trofimova

Успішна політик і бізнес-вумен Світлана Трофімова в першу чергу хоче, щоб результати її праці приносили користь для людей. Своїм же найбільшим досягненням вважає народження дітей.

– Головне в житті мати мету, знати заради чого ти живеш і працюєш, та бути готовим до того, що шлях не буде легким. Коли займаєшся улюбленою справою та оточений людьми, яких любиш і які тебе підтримують, то це — щастя. Успіх людини визначається самим суспільством і залежить, насамперед, від соціальної користі результатів її праці. Тож як хочеш бути успішним — живи для інших: дбай про родину, про людей, які поруч, про свою країну. Прагну до того, щоб покращити життя черкащан. Готова і надалі працювати, втілювати в життя заплановані задачі та реалізовувати нові задуми. Найбільшим досягненням вважаю народження дітей. Ціную свою сім’ю, пишаюся донькою і сином та дякую коханому чоловіку за підтримку. І, звісно, вдячна своїм батькам, які навчили бути сильною, ніколи не здаватися і любити світ, — говорить пані Світлана.

Бізнес

Наталія Нетовкіна, засновник Ювелірного Дому ZARINA,  президент громадської організації «Ділові українські жінки» (м. Київ), голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини»

netovkina2

Ділова і цілеспрямована Наталія Нетовкіна, здобувши успіх на бізнесовому поприщі, більше уваги приділяє тепер своїй громадській діяльності. Адже переконана, її досвід допоможе змінити країну на краще.

– Запитання, котре мені напевно найчастіше доводилось чути це: «Який ваш секрет успіху?». Щоразу воно змушує мене всміхнутися. Адже мій «секрет» – це працювати, працювати і ще раз працювати! Вимріяти собі найсміливішу історію і щодня робити до неї хоча б півкроку, переборюючи перешкоди, обставини і самого себе… Це непростий шлях. Пройшовши його у бізнесі, я здобула найцінніше – досвід, котрий нині прагну застосувати на благо власної країни. Сьогодні громадській діяльності, а саме проектам розвитку Чигиринщини, приділяю більше часу, уваги та сил ніж бізнесовим питанням. Навіть найменші перемоги у цій сфері для мене є потужним мотиватором працювати більше, адже йдеться не про мій особистий успіх, а більш вагомий результат – зміни в свідомості людей, з яких розпочинаються зміни в містах, регіонах, країні. Хтось скаже, що це звучить пафосно, однак я вірю – все можливо!

Культура та мистецтво 

Олександра Теліженко, мисткиня, член Національної спілки художників України, заслужений художник України

telizenko

Талановита Олександра Теліженко відзначає, що для неї головне все життя зберігати вірність обраному шляху. Тоді прийде і успіх, і шана.

– Я ціную у людях «постоянство», вірність обраному шляху. І я, як обрала свій шлях ще дошкільням, так і йду по ньому і виконую свою місію. От як ідеш-ідеш, б’єш-б’єш, попадеш в десятку точно. От зараз я вже б’ю в десятку. Дуже часто попадаєш по собі, але що ж поробиш. Даром нічого не дається.

Зараз я повертаюсь до моделювання одягу. Чому? Я йду подалі від державних структур. Нинішня влада до культури глуха. Я йду в народ. І розвиваю національну культуру всяк: творами, публікаціями, книгами, виставками (серед 30 персональних виставок 6 закордонних). Цим я і за кордоном популяризую Черкащину: черкаські мотиви, культуру. Я працюю в Черкасах для черкащан і для всієї України в світі.

Медіа

Тетяна Очеретяна, головний редактор обласної газети «Нова Доба»

ocheretjana

Для харизматичної і завжди усміхненої Тетяни Очеретяної успіх – це можливість повної реалізації: творчої, кар’єрної, материнської, і щоб все це перебувало в гармонії.

– Успіх – це коли займаєшся справою, що приносить моральне і матеріальне задоволення. Це коли спішиш на роботу, і спішиш додому. Успіх – це бути щасливою! – ділиться пані Тетяна. –  Найбільше моє досягнення в житті — родина, два сини, можливість реалізації своїх мрій та мрій дітей. Роботу в «Новій Добі» вважаю подарунком долі.

А ще, Тетяна Борисівна завжди ставить перед собою амбітні цілі.

– Поставила собі за мету нарешті зайнятися спортом! Хочу ходити в спортклуб , їздити на велосипеді, робити щоранку зарядку.

Формула успіху від Тетяни Очеретяної — Arbeit. Arbeit.Arbeit!

Спорт

Катерина Коваленко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

kovalenko2

«Історія успіху» для енергійної і цілеспрямованої Катерини Коваленко – це історія щоденної праці над собою, боротьби зі своїми страхами та подолання перешкод. Щоб досягти  успіху, вважає Катерина, треба чітко знати чого ти хочеш та йти до своєї мети, якою б  недосяжною вона не здавалась.

– Понад 15 років я у човні  – але й по сьогодні страшенно боюсь глибини, проте це не завадило мені стати багаторазовою чемпіонкою України з веслування на байдарках, посісти V,VІ, ІХ … місця чемпіонатів Європи, Х та ХV місця чемпіонату світу, виконати норматив майстра спорту України та продовжувати поєднувати своє життя з водним спортом і сьогодні.

Ніхто не каже, що буде легко і що з першого разу відкриються усі двері. Допоки ми маємо тисячі страхів і комплексів нам важко зрушити навіть з місця, тому треба вчитись з ними уживатись так, щоб вони не тільки не заважали, але й стимулювали нас бути кращими.

Катерина Коваленко розповідає, що їй пощастило пройти всі етапи спортивного становлення як функціонера у галузі спорту, адже розпочала вона спортсменкою, потім стала інструктором-методистом, тренером-викладачем, заступником директора спортивної школи, згодом – директором, а нині – заступник начальника управління. Проте так само продовжує займатися спортом і отримувати від цього задоволення.

– В спорті, як і в житті перемагає не найсильніший, а як демонструє цінний досвід перемагає – найрозумніший, — ділиться своїм секретом успіху спортсменка.

Громадська діяльність

Оксана Циганок, волонтер, громадська діячка

cyganok

Для відомої черкаської волонтерки Оксани Циганок успіх – це жити в гармонії із собою: вміння слухати себе, свої бажання і бути достатньо сміливою, щоб не йти на поводу того, що нав’язує суспільство. А також реалізувати себе у житті. Те місце, де вона зможе відчути себе потрібною, буде для неї найкомфортнішим.

– Мені здається, що слово «успішна» не зовсім точно характеризує мій стан. У людей – стереотипне мислення про успіх: сім’я, бізнес, слава…

Я думаю, що на місце успіху повинне прийти щось інше, якісь інші слова, що позначають задоволення від того, що ти робиш, радість, чи те, що тебе надихає або приносить користь.

Я не боюся робити те, що мені подобається, кожного дня якусь маленьку справу: то допомогти бійцю-інваліду, то зібрати посилку на фронт, то перерахувати кошти на лікування, допомогти родині переселенців, виступити на захист людини, яку підставили –  просто протягнути руку допомоги… Для мене це звичні справи, які я не помічаю, а якщо це помічають люди і їм це потрібно – то це просто ЩАСТЯ!

А скільки всього ще треба зробити!!!  В мене одна мрія – бути щасливою і жити в щасливій країні! А для цього треба зробити багато кроків…

Освіта і наука

Інна Лук’янець, кандидат психологічних наук, доцент ЧНУ ім. Б. Хмельницького

lukjanec

Яскрава і енергійна Інна Лук’янець не може назвати себе успішною жінкою. Для неї головне внутрішня гармонія, до якої вона прямує кожного дня. Тому і успіх розцінює як щоденну працю на собою.

– Для мене успіх це – внутрішня гармонія і комфорт. Коли людина любить те, чим займається . Успішною може бути і домогосподарка, і бізнес-вумен, і будь-яка жінка, якщо вона отримує задоволення від того, що робить і загалом від власного життя.

Щодо моєї історії, то вона якраз і полягає в тому, що я люблю те, що роблю. Я вмію ризикувати, експериментувати, виходити із зони власного комфорту заради того, щоб спробувати щось нове. Я думаю, в цьому є певна сміливість, наполегливість, ініціативність. І, мабуть, цікавість до нового і вміння подолати страх, що щось не вийде, страх критики тощо. Саме завдяки цьому у мене такий цікавий і різноплановий досвід.

Медицина

Ірина Волощенко, керівник Черкаського оздоровчо-реабілітаційного центру «Астра»

voloshenko

Для наполегливої Ірини Волощенко успіх — це важка праця протягом багатьох років  та постійна турбота про інших.

— Моя історія успіху — ці каторжна робота. В медичній галузі нічого легко не дається. Навіть зібрати колектив професіоналів, який би відповідально ставився до своїх обов’язків, тяжка праця.

Все життя намагаюся кожному допомогти, ви ж розумієте, які люди до нас звертаються.

А взагалі — кожний повинен робити свою роботу. Тоді все буде добре.

P.S.: Звичайно, це далеко не повний перелік успішних жінок Черкащини. Далі буде…

Фото з сайту “ВиЧЕрпно”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *