Реконструйований Обеліск Слави відкрили на Золотоніщині

У селі Вільхи Золотоніського району відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці перемоги над нацизмом, зокрема освятили реконструйований Обеліск Слави, інформує прес-служба Золотоніської РДА.

Український народ своїм героїзмом, своєю жертовністю у боротьбі за визволення Європи зробив неоціненний внесок у перемогу над нацизмом у 1939-1945 роках. І сьогодні Україна та українці є форпостом європейської цивілізації в боротьбі за свободу, за демократію, за європейські цінності, – зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лісовий, звертаючись до присутніх. – Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Голова села Віра Циганник подякувала всім, хто брав участь у проведенні реконструкції Обеліску Слави, особливо Анатолію Мельнику. Також Віра Іванівна висловила глибоку подяку трудовому колективу ДП «Золотоніське лісове господарство» на чолі з директором Миколою Басом, директору ДП АФ «Іскра» Сергію Кикотю, місцевим підприємцям та жителям села.

Очільники району спільно з військовим комісаром Золотоніського РВК Ігорем Малимоном вручили ветерану війни Василю Радченку із села Вознесенська нагрудний знак «За сприяння Збройним Силам України» та нагрудний знак «За зразкову службу» – учаснику АТО Владиславу Вороні із села Богуславець.

Представники духовенства овсятили Обеліск Слави та провели панахиду за загиблими, разом із присутніми помолилися за Україну.

Гості та жителі села хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і поклали квіти до підніжжя Обеліску. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.

Фото прес-служба Золотоніської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *