Реконструкція оглядового майданчика в Черкасах обійшлася місту в майже 1,5 млн гривень

У парку “Сосновий бір” в Черкасах нещодавно урочисто відкрили оновлений оглядовий майданчик. Втім, нова “родзинка” Черкас викликала неоднозначну реакцію містян, інформує zmi.ck.ua.

За словами керівник КП “Дирекція парків” Володимира Стойка, в цілому реконструкція обійшлася у близько 1 млн 450 тис грн (100 тис грн коштує проект, 1 млн 350 тис грн. – робота з матеріалами). Кошти на це були виділені з обласного бюджету.

“Старт початку роботи над проектом був у квітні минулого року. У 2017-му ми встигли зробити проект, освітлення та за кошти обласної субвенції ми зробили у парку струмки. Щодо освітлення: ці всі опори тягнуться аж до колеса огляду і через міст кохання, там також освітлено. 39 опор, LED-світильників – 54”, – розповідає Стойко.

Автором дизайну є Роман Турецький. За його словами, майданчик нагадує вітрила, з-під яких можна споглядати на Дніпро.

Заступник міського голови Юрій Ботнар, який посприяв виділенню коштів на реконструкцію, пропонує також встановити посеред майданчику потужний роутер, який би роздавав WI-FI. Цю ідею підтримує керівник КП “Володимир Стойко”. Тож у майбутньому черкасці й гості міста можливо матимуть тут і вільний доступ до інтернету.

Фото Вікка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *