Рекордом України Черкаси зустріли 732-й День Народження

15 вересня місто Черкаси, за підтримки свого головного партнера – ГК UKRAVIT (лідер ринку засобів захисту рослин та мінеральних добрив, чиї потужності розміщено у Черкасах) – пишно та бучно відсвяткувало свою 732-гу річницю. Цього дня було встановлено рекорд України, аналогів якому немає і у цілому світі.

Крім наймасовішої онлайн-гри на великій шахівниці у колективні шахи –  «MASS CHESS. Битва за Черкаси» –   цього дня у Черкасах відбулися перегони на саморобних авто «Крутий спуск», дитячий театральний фестиваль «Fortunа – Fest Kids», творча виставка на Хрещатику «Мистецький простір».

Підкреслити «фішки» та «роздзинки» Черкас мали на меті молодіжний флеш-моб, вікторини та квести, що пройшли у рамках «Простору молодіжних активностей», організованого  ГК UKRAVIT для  молоді міста.

У тому, що вони живуть у незвичайному місті, черкащани цього дня змогли переконатись ще й завдяки анімаційній роботі студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв – «Черкаси – місто світла».

У день свого народження, Черкаси вирішили відзначити та нагородити мешканців, якими пишаються – як наприклад, родину Скрипнікових, що відкрили будинок сімейного типу для 13 дітей, творчу  родину Теліженків та спортивну родину Оробців, які прославляють Черкаси далеко за їх межами.

Цього урочистого дня відбулось підписання меморандуму про співпрацю між містом Черкаси та представництвом ЮНІСЕФ в Україні в рамках міжнародних ініціатив «Громада, дружня для дітей та молоді».

Просто на святковій сцені, експерт Національного реєстру рекордів України засвідчив встановлення унікального рекорду, аналогів якому досі не було у світі –  одночасної гри у шахи, коли в 1 гру на 1 дошці протягом 31 хвилини грало 234 людини, мешканці 2 районів міста. Відповідний сертифікат було вручено міському голові Черкас – і відразу потому, Черкаси відправили  Одесі виклик провести таку гру між містами України.

А на завершення свята – так само за підтримки ГК  UKRAVIT – черкащани отримали насолоду від справжнього українського року «Другої Ріки» та народного гумору «Братів Шумахерів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *