Ректор ЧНУ розповів про найпопулярніші спеціальності

Нещодавно гостем студії «ВиЧЕрпно» став ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко, який серед іншого розповів про особливості цьогорічного вступу та нові спеціальності, що з’явилися у навчальному закладі цього року. 

Днями розпочинається вступна кампанія-2017. За словами пана Черевка, цьогоріч результати ЗНО множитимуться на сільський і регіональний кофіцієнти. Тому діти, які будуть вступати до регіональних ВУЗів, матимуть більші шанси.

За результатами попередніх років, за словами Олександра Черевка, однією з найбільш популярних спеціальностей залишається право. До речі, в цьому році вперше ті, хто вступатимуть на магістратуру за цією спеціальністю, проходитимуть ЗНО. Всі інші магістри просто складатимуть іспити. Також це іноземні мови, туризм, журналістика, економіка та ін.

– Крім того, цього року  ми відкрили нові спеціальності, зокрема, такі як міжнародні відносини та політологія. Традиційно популярними є інформаційні технології, — зазначив очільник університету.

Детальніше про це та інше дивіться у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *