Ректор ЧНУ відвідав зустріч керівників вишів всієї країни

Зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками 45 провідних університетів України пройшла 14 червня 2016 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пише “Вища освіта“.

– Узяв участь в нараді керівників вищих навчальних закладів України. Про реформування вищої освіти, вступну кампанію й потребу в зміні законодавчих актів йшлося у виступах Міністра та учасників зустрічі. У найближчі дні проведемо раду ректорів, директорів ВНЗ Черкащини, щоб більш предметно обговорити подальшу долю наших закладів. Є думки, пропозиції – пишіть, – написав у Фейсбук Олександр Черевко, ректор ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

У ході наради відбулася розлога і зацікавлена розмова з актуальних проблем розвитку вищої освіти країни.

Особлива увага загострювалася на питаннях цьогорічної вступної кампанії, зокрема, щодо особливостей прийому вступників з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Лілія Гриневич підтримала пропозицію ректорів про необхідність вдосконалення законодавчих і нормативно-правових актів вищої освіти за активної участі у цьому процесі Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

Фото vnz.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *