Різдвяний флешмоб по-уманськи

Місто Умань Черкаської області теж не залишилось осторонь такої важливої для християнського світу події, як початок святкування 500-ліття Реформації. Центральна церква євангельських-християн баптистів міста долучилася до ряду різдвяних акцій з ціллю нагадати жителям міста про важливість Різдва й глибинну суть такого радісного свята.

Повідомляє «R500.ua».

У центрі міста молодь встановила вертеп, де сиділи живі «Йосип з Марією», яскраво сяяла «Віфлеємська» зірка та тупцювали справжні овечки в загоні. Перехожі фотографувалися у вертепі та отримували запрошення на святкові різдвяні богослужіння.

Особливою подією став і святковий флешмоб, що відбувався в супермаркетах міста. Люди, що звично снували по своїх справах, поспіхом роблячи покупки, чули спів колядки у виконанні молодіжного хору, що закликав задуматися слухачів про значення Різдва.

Такі події стали лише початком у низці заходів, запланованих на рік, що почався. Віряни сподіваються, що Бог реформуватиме серця людей, які чули, чують та чутимуть про Його любов.

Фото http://r500.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *