Робота мрії в Черкасах

Робота за покликанням може бути різною. Хтось із задоволенням працює у сфері, яка потребує фізичних навантажень. Хтось прагне до дуже відповідальної посади. Та у більшості бували миті, коли хочеться змінити свою діяльність на легку, приємну та творчу професію, яка б була сповнена позитивом на всіх стадіях виконання. Звичайно, у Черкасах не знайдеш вакансії професійного серфера, стрибуна по матрацах або вигадника передрікань для печива. Та все ж таки легких та творчих професій вистачає.

Інформує “Вчасно”.

Сайт “Вікка” спільно з HR-консультантом та бізнес-тренером Іриною Підгорецькою спробували скласти список найприємніших професій Черкас.

17-1

Обирали діяльність, що дарує радість та позитив як на стадії виконання роботи, так і після її закінчення. Спеціалістом цих напрямів можна стати не стільки за дипломом, скільки за покликом серця. Така праця, як правило, не пов’язана з напругою чи нервовістю. До того ж, як люди творчих професій, вказані фахівці несуть більше моральну, ніж матеріальну відповідальність за свій продукт.

1. Флорист. Щоб опанувати професію треба закінчити курси, або навчатися самостійно за книжками чи інтернет-уроками. Головне – любов до квітів, вміння їх гармонійно поєднувати та створювати красиві композиції. Ставши флористом, можна здійснити мрію про райський сад та мільйон червоних троянд.

17-2

2. Грумер, або перукар для тварин. Ця професія вимагає здатності знаходити спільну мову з тваринами, бути доброзичливим до них та люблячим. У чомусь робота грумера нагадує дитячу забавку. До того ж чотирилапі клієнти навряд чи стануть скаржитися на нову зачіску. А от до рекомендацій та вимог хазяїв прислухатися доведеться. Зате грумеру не треба орендувати власний кабінет. Здебільшого тварин стрижуть у звичній для них домашній обстановці.

17-3

3. Візажист. Це професія для справжніх чарівників, які змінюють не тільки обличчя, а часто і долю жінок.  Вміння робити жінок привабливими та красивими – надзвичайно приємна зайнятість.

4. Конферансьє, або ведучий свят та шоу. Ця людина має бути завжди у доброму гуморі та у центрі уваги. Праця однозначно за покликанням душі, яка приносить радість не тільки глядачам, а й самому ведучому.

5. Web-дизайнер. Творча та затребувана професія. Робоче місце web-дизайнера – там, де працює його комп’ютер. Часто такі люди вільні у виборі замовлень і працюють як фрілансери. Тобто самі визначають свій графік та завантаженість.

17-4

6. Професійний гід, або мандрівник. Це людина, яка організовує групи туристів для поїздок за різними маршрутами. Часто це нелегкі переходи, що потребують спеціального спорядження та фізичної витримки. Робота не регулярна, зате дуже творча, сповнена пригод та викликів.

7. Стиліст. Смак, творчій підхід, спеціальні навички та любов до жінок. При поєднанні цих компонентів стиліст може не тривожитися за репутацію. Всі жінки, і навіть деякі чоловіки, турбуються про свію зовнішність. Перевтілювати та створювати образи для людей безперечно приємно.

8. Кондитер. Для поціновувачів солоденького – це людина, яка має надприродні здібності. Створення смачних виробів – стовідсотково творчий процес. Особливо, коли смаколики ззовні виглядають, наче вироби мистецтва. Навіть якщо з естетикою не все виходить гладко, смак від цього гіршим не стає.

17-5

Фото http://v4asno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *