“Робота непроста, але ми не складаємо руки й робимо все для того, щоб прибрати сніг із вулиць,” – заступник мера Золотоноші

У жителів Золотоноші від снігу було більше позитиву, ніж негативу, переконаний міський голова Віталій Войцехівський. У коментарі «Прочерку» він наголосив, що плани містян у снігові дні погода здебільшого не порушувала.

– Більшість тих, хто планував поїхати у справах, міг виїхати і своїм транспортом, і громадським. Перші кілька годин було складно, але в цілому зі снігом впорались. В перший день розчистили основні вулиці, а вже на другий день – провулки та другорядні вулиці теж були очищені, – зазначив мер.

Перший заступник міського голови Олег Масло зазначив, що в Золотоноші передусім очистили від снігу центральні вулиці та дороги, по яких ходять автобуси.

– Учора основну увагу приділяли розчистці зупинок. Приймаємо заяви від жителів міста про те, які вулиці ще потребують розчистки, – додав Олег Михайлович.

Комунальники також займаються розчисткою тротуарів. Наразі в центральній частині міста тротуари вже стали зручними для руху пішоходів.

– Сніг ішов довго. Відомо, що за добу 7-8 січня випала місячна норма опадів. Робота непроста, але ми не складаємо руки й робимо все для того, щоб прибрати сніг із вулиць Золотоноші, – наголосив Олег Масло.

Фото з “Прочерку”, zaholovok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *