Роботу шести місць стихійної торгівлі припинили на Черкащині

За результатами проведених рейдів у 4-ох районах та м. Сміла було ліквідовано незаконні точки продажу тваринницької продукції.

На Черкащині під час рейдів-перевірок були зафіксовані випадки торгівлі живими тваринами та продукцією у невстановлених місцях. Їх виявили у Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Христинівському та Чорнобаївському районах, а також містах Черкаси і Сміла.

У результаті вжитих заходів призупинили роботу чотирьох місць стихійної торгівлі в районах та двох – у Смілі. Винні отримали попередження, на деяких наклали адміністративні стягнення, повідомили учасники селекторного засідання в Черкаській ОДА.

За словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби Альони Бойко, в умовах стихійної торгівлі харчові продукти транспортуються та реалізуються в антисанітарних умовах із порушенням відповідних температурних режимів.

“Як правило, такі торговці реалізують товари без дозвільних документів, порушують санітарно-епідеміологічні вимоги, не сплачуючи при цьому податки”, – констатувала фахівець.

Зважаючи на це, в області вирішили посилити заходи з ліквідації стихійної торгівлі тваринною продукцією.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *