Родина черкащан створила бізнес у Смілі

Їхні пальта носять європейські модниці, про них знімають сюжети на державне замовлення. Серед їхніх бренд-лаверів відома ведуча Ірина Фролова. Так буває, коли захоплення родини перетворюється у сімейний бізнес. Знайомтеся – це родина черкащан Коломійців, яка займається виготовленням жіночих пальт та костюмів: батько Валерій, мати Лариса – та донька Катерина. Чоловік та дружина дбають про виробництво, а донька – займається маркетингом та розвитком бренду. Інформує “Прочерк“.

Пан Валерій розповідає: «Є люди, які працюють з нами з першого дня,18 років. Є ті, хто працює 15-10 років. Ми всі – як одна родина. Наприклад, Ольга Коваль – одна із кращих наших робітниць, дійсно професіонал своєї справи. Саме вона розробляє дизайн та контролює весь процес пошиття. Зі свого боку, ми намагаємося створити всі умови для комфортної роботи.»

Ольга Коваль – допомагає робітникам: «Буває так, що я сама підміняю деяких працівників, коли ті з якихось причин не змогли вийти на роботу. Ми із задоволенням допомагаємо адаптуватися новим колегам, даємо дружні поради. Зараз нам потрібні на роботу швачки.»

вівалон4

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості, анонсує: «Ми запрошуємо на навчання тих, хто хоче працювати швачками. Попередньо потрібно заключити договір із роботодавцем, який готовий взяти такого фахівця до себе. Навчання безкоштовне, у м. Сміла в ДНЗ “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів”»

швачки вівалон 1

Кого зацікавила можливість отримати фах швачки, просимо звертатися до центру зайнятості: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)42526

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *