Розпочав свою роботу Черкаський регіональний офіс  Програми «U-LEAD з Європою»

Цього дня тут відбулася робоча нарада під егідою керівника Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Сергія Слинька. У нараді взяли участь фахівці офісу – радник з питань муніципальних фінансів та управління Микола Гулько,  радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Юлія Поліщук,   спеціаліст з адміністративних питань Інна Лелюх,  а також експерт з комунікацій та висвітлення Черкаського РО Оксана Савіцька.
Під час наради було обговорено загальні пріоритети та напрямки роботи Черкаського РО, а також – заходи, які будуть проводитися радниками у громадах Черкащини. Зокрема – консультування громад, присвячені юридичним та бюджетними питанням. Перших консультацій уже чекають спеціалісти Лип’янської громади, що на Шполянщині.
Як відомо, Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це – Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *