Розробка черкаських програмістів – у трійці кращих України

7 вересня, у Києві відбувся грандіозний фінал битви стартапів. У заході взяло участь більше півтисячі представників ІТ-сфери, а за перемогу змагались 12 кращих розробок українських програмістів.

Повідомляє “Про Все”.

Згідно з результатами, черкаський Kidslox зайняв третє місце. Додаток, розроблений місцевою компанією eKreative, дозволяє батькам дистанційно контролювати перебування їхніх дітей за смартфонами та планшетами. Натомість перемогу у змаганні здобула розробка киян під назвою Cardiomo. Вона дозволяє контролювати здоров’я людини та інформувати про їїстан близьких. Саме розробники Cardiomoотримали головний приз – 10 тис. доларів США. Друге місце також залишилось за киянами із розробкою під назвою Hideez (брелок, що запам’ятовує паролі від різних програм).

– Наш результат – це справжнє визначення роботи команди та нашого міста на арені всеукраїнських стартапів. Перші два місця забрав Київ, третє – за Черкасами. Це дуже круто! Приємно було почути слова одного з суддів, дуже поважної людини, який сказав, що користується Kidslox і ставить нас у приклад як компанії, яка добре розвивається. Крім того, ми зустріли на заході кількох інвесторів, які заявили про готовність з нами співпрацювати, – розповідаєвласник ІТ-компаніїeKreative Віктор Євпак.

На переконання Євпака, переможцям більше знадобляться виграні кошти, адже поки що розробники додатку створили лише його бета-версію. Тож на реалізацію проекту ще знадобляться чималі кошти. Натомість Kidslox уже є готовим продуктом, який має визнання ринку та популярність в Україні й за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *