Рух через дамбу цього тижня здійснюватиметься без світлофорного регулювання

На мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 продовжуються ремонтні роботи. Але цього тижня рух автотранспорту по мосту здійснюватиметься без світлофорного регулювання, без обмежень, інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

На мосту через Дніпро, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядна організація ТОВ «Альтком» закінчила бетонування тротуару та продовжує роботи зі встановлення перильного огородження. Світлофорне регулювання працюватиме лише під час виконання робіт, які потребують тимчасового обмеження руху автотранспорту.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважні та обережні.

Фото Ты в Черкассах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *