Рух “Справедливість” і партія “Патріот” об’єднали свої сили

10 000 громадських активістів Руху “Справедливість” та 807 громадських організацій у складі партії “Патріот” підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та збереження української державності, повідомляє прес-служба «Справедливості».

“Наша політична пропозиція – об’єднатися та спільно рухатися вперед. Ми знаємо, як діяти чесно і патріотично. Ставати разом – означає ставати сильнішими. Розпорошеність – це не про нас”, – зауважив лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

На його переконання, організація з такою назвою як “Патріот” продовжує традиції українського визвольного руху, а її очільник – Микола Голомша “мій добрий побратим вже багато років”, підкреслив В. Наливайченко.

Микола Голомша зазначив, що патріоти визначилися із лідером. “Рух об’єднання патріотичних сил розпочався 9 березня, у День народження Тараса Шевченка”, – нагадав він усім присутнім.

blank

В. Наливайченко та М. Голомша підтвердили спільне прагнення очистити Україну від корупції, жити за Конституцією та готовність до об’єднання з громадськими патріотичними організаціями.

Лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко також поспілкувався з людьми, які прийшли висловити свою підтримку патріотичним організаціям.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *