Рух «Справедливість» надає правову допомогу черкащанам

З жовтня 2016 року в Черкасах працює правовий центр Черкаської обласної організації«ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА «СПРАВЕДЛИВІСТЬ» . За цей час за правовою допомогою звернулися близько 200 людей не лише з міста, ай області.

Щодня, за юридичною консультацією до центру звертається, як мінімум три-чотири особи. Не минає й дня без дзвінків на гарячулінію обласної парторганізації.

Як правило, люди приходять з наболілим: свавілля чиновників, корумпованість правоохоронних органів та судової гілки влади. До того ж, нарікають на порушення пенсійного, земельного та податкового законодавства, на «захмарні»  комунальні тарифи, недоступність  якісної медицини.

В багатьох випадках люди не знають своїх прав, не орієнтуються в законах,  тому потребують ґрунтовних роз’яснень та юридичних консультацій. Юристи правового центру приділяють максимальну увагу відвідувачам. За необхідності юристин адають допомогу у підготовці документів правового характеру. Юридичні послуги Руху «Справедливість» абсолютно безкоштовні.

Ми й надалі будемо працювати для черкащан, тому нагадуємо, що правовий центр знаходиться за адресою:

м. Черкаси, вул. Хрещатик, 193.

Телефонні дзвінки приймаємо за номером: (0472) 33-03-66.

Якщо Вам потрібна допомога, ми чекаємо на Вас!

На правах політичної реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *