Рух В. Наливайченка «Справедливість» визначився з кандидатами на вибори до Тальнівської міськради

18 листопада у місті Тальне відбулася конференція Тальнівської районної місцевої парторганізації політичної партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Учасники конференції затвердили список кандидатів у депутати до Тальнівської міської ради на перших виборах Тальнівської міської ОТГ. Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість».

На конференції головуючим було обрано керівника районної організації «Справедливість» Тараса Солошенка. Також на захід завітав  голова Черкаської облорганізації  Олег Котляр.

З його слів, до підбору  кандидатур у депутати до Тальнівської міськради підходили дуже ретельно та виважено. Він наголосив, що нині суспільство потребує нових облич у політиці, тому що ті політичні сили, які виникли в Україні після Революції Гідності, на жаль, за два роки показали свою неспроможність керувати державою і не спрямували свої сили в правильне русло  для розбудови сильної України.

«Наш Лідер Валентин Наливайченко був дипломатом, двічі очолюв Службу безпеки України. Коли він побачив, що команда нинішнього Президента працює не в напрямку побудови прогресивної держави, Валентин  Наливайченко написав заяву на звільнення та пішов з посади керівника СБУ. Пізніше він  створив організацію «Антикорупційний рух». Потім Лідер «Справедливості» об’єднав понад  200 волонтерських громадських організацій  і вже влітку цього року заснував політичну партію. Ми всі бачимо і відчуваємо, що корупція є найбільшим ворогом нашої держави. І саме боротьба проти корупціонерів при владі є основною ідеєю Руху Валентина Наливайченка» – зазначив Олег Котляр.

Керівник обласної організації Руху «Справедливість»  підкреслив, що нині йде розбудова нової політсили, яку представлятимуть достойні кандидати на виборах об’єднаних  територіальних громад в Черкаській області. Тальнівський район став першим, де від Руху «Справедливості» буде висунуто  кандидатів на виборах.

Так, команда Тальнівської «Справедливості» одноголосно затвердила список із 26-ти кандидатів у депутати до Тальнівської міської ради.

«Ми йдемо на вибори, аби забезпечити в Тальному правильний підхід до вирішення ваших місцевих питань. Ви живете у невеличкому місті, де не повинно бути  хаосу, розкрадання міських і сільських коштів, корупції. Бюджетні кошти повинні витрачатися на громаду» – сказав Олег Котляр.

Також на конференції обрали уповноваженого представника від Тальнівської районної місцевої організації для реєстрації кандидатів у депутати в Тальнівській виборчій комісії та розпорядника виборчого фонду організації на місцевих виборах. Ним став Тарас Солошенко. Уповноваженою особою від  Руху «Справедливість» до Тальнівської МВК одноголосно вибрали Андрій Костенка.

Зазначимо, що у жовтні  на Черкащині у місті Тальне було створено перший районний осередок Руху  В. Наливайченка «Справедливість». Головою Тальнівської районної місцевої організації «Справедливість» партійці обрали Тараса Солошенка.

Нагадаємо, перші вибори Тальнівської міської ОТГ відбудуться 18 грудня. До громади увійдуть Тальнівська міська рада (місто Тальне), Гордашівська сільська рада(село Гордашівка), Здобутківська  (село Здобуток, Тарасівка) та Соколівоцька сільська рада (села Соколівочка, Червоне та селище Степне).

На правах політичної реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *