Рятувальники нагадали жашківчанам про правила пожежної безпеки взимку (ФОТО, ВІДЕО)

У зимовий період основними причинами  пожеж у житловому комплексу залишаються порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, електрообігрівальних та газових приладів. Найчастіше біда приходить до помешкань пенсіонерів, людей з інвалідністю та людей похилого віку. Адже їй самостійно вже важко доглядати піч, підготувати її до безпечної експлуатації в зимовий період чи перевірити справність електромережі.

Про це повідомляють у прес-службі УДСНС України в Черкаській області.

Співробітники Управління ДСНС провели роз’яснення серед населення правил безпеки. Одним з найефективнішим методів профілактики залишаються рейди. Так, лише впродовж останнього місяця жашківські рятувальники провели п’ять таких рейдів, черговий у селі Бузівка відбувся 8 лютого. Як завжди, до співробітників ДСНС долучилися волонтери.

У першу чергу в ході рейду рятувальники та волонтери приділили увагу самотнім особам та пенсіонерам. Завітавши до осель людей похилого віку, співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій наголосили на дотриманні правил безпеки при користуванні пічним опаленням та електрообігрівальними приладами. Фахівці ДСНС звернули увагу літніх людей на тому, що в жодному разі не можна залишати без нагляду розтоплені печі та застосовувати для їх розпалювання легкозаймисті рідини. Співробітники Служби порятунку також акцентували увагу господарів на дотриманні правил безпеки при користуванні електрообігрівальними приладами. Особливо наголосили на безпечній відстані від приладів електроопалення до горючих матеріалів а також забороні використання електрообігрівальних приладів для сушки одягу та інших матеріалів.blank

Під час подвірних обходів в окремих оселях інспектори ДСНС виявили та попередили власників помешкань на порушення правил безпеки. Спільно із представниками сільських рад було обговорено надання допомоги самотнім людям з усунення виявлених в ході рейду порушень. Традиційно, кожен господар від працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій отримав інформаційні листівки з правилами пожежної безпеки у зимовий період.

Фотоvrda.gov.ua, відео УДСНС України в Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *