Рятувальник із Канева став одним із кращих начальників караулу Кураїни

Канівський рятувальник потрапив до п’ятірки кращих начальників караулу України. Як зазначається у повідомленні, два дні 26-28 вересня в місті Вінниця, у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності тривала фінальна частина Всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу».

Про це інформує “Kanos”  з посиланням на Управління ДСНС України у Черкаській області.

Серед учасників змагань також були і представники Управління ДСНС у Черкаській області.

Усім учасникам аби довести свій професійний рівень довелось пройти через відбір низки теоретичних та практичних завдань. Відповідно до положення про конкурс, метою якого є підвищення ролі і авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів, офіцери ДСНС змагалися на 5-ти етапах.

Зокрема, озброївшись лише фаховими знаннями та кульковою ручкою, учасники здавали тести на знання нормативних документів, проводили розрахунки сил та засобів необхідних для ліквідації тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Практичні завдання також були для молодих офіцерів добре знайомі проте від цього не набагато легшими. Сперечаючись із часом рятувальники одягали бойовий одяг і спорядження, виконували спеціальні вправи з рятувальною мотузкою, підіймалися по штурмовій драбині на четвертий, а за допомогою висувної драбини здійснювали підйом на третій поверхи навчальної вежі.

За результатами змагань з 25-ти учасників, п’яте місце виборов старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Сиса – начальник караулу 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Канева та Канівського району.

Фото http://kanos.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *