Рятувальники Черкас отримають оперативні піротехнічні автівки

Українські рятувальники отримали 12 оперативних піротехнічних автівок, закуплених Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки уряду Японії. Частину спецтехніки передадуть і до піротехнічного підрозділу ДСНС у Черкаській області, пише УНН-Центр із посиланням на прес-службу ДСНС України.

“Проведення робіт із гуманітарного розмінування як на території Донецької та Луганської областей, так і по всій країні, є нині одним з основних напряміів діяльності ДСНС. Саме тому сучасні автомобілі дозволять підвищити мобільність піротехнічних груп та забезпечать виконання в повному обсязі поставлених перед ними завдань”, − зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Транспортні засоби будуть передані до піротехнічних підрозділів ДСНС у Київській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях, а також до 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС (м.Дрогобич Львівської області) та Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС (м. Мерефа Харківської області).

Фото http://region.unn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *