Рятувальники кількох підрозділів Черкащини взяли участь у спільних семінарських заняттях (ВІДЕО)

З метою вдосконалення стану організації служби та готовності до дій за призначенням, 17 липня на базі Кам’янського районного сектору Управління із фахівцями пожежно-рятувальних підрозділів області, пройшли кущові семінарські заняття, інформує Управління ДСНС України в Черкаській області.

Цього разу участь у заняттях взяли представники підрозділів ДСНС із Городищенського, К-Шевченківського та Смілянського районів.

Програма занять передбачала теоретичну та практичну частини.

В учбовому класі розглядалися питання щодо функціональних обов’язків караулів відповідно до своїх напрямків діяльності. Також було розглянуто та проаналізовано стан реалізації завдань, які сьогодні стоять перед пожежно-рятувальною службою. Окремо були доведені особливості основних напрямків роботи пожежно-рятувальних підрозділів Управління в умовах літнього пожежонебезпечного періоду.

На завершення теоретичної частини, рятувальники провели тактичні ігри під час яких відпрацювали план-схему дій підрозділів у випадку виникнення надзвичайної події на об‘єкті з масовим перебуванням людей у селі Юрчиха.

У ході практичної частини, учасники занять здали нормативи по виконанню особливих вправ під час евакуації потерпілого з висоти.

На завершення занять, начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління, Сергій Юрченко зробив акцент на помилках які були допущені в ході виконання вправ та звернув увагу присутніх на необхідності постійного вдосконалення індивідуальної підготовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *