Рятувальники з Черкас стали призерами змагань у Кропивницькому

У м.Кропивницький розпочалися змагання на Кубок України з пожежно-прикладного спорту, у яких беруть участь і черкаські рятувальники, повідомили УНН-Центр у прес-службі ГУ ДСНС у Черкаській області.

Після відкриття змагань рятувальники розіграли медалі у підйомі по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі. Так, до фінального забігу дійшли двоє спортсменів із Черкаської області: Сергій Мазуренко та Віталій Новгородченко. Під час фінального старту Сергій Мазуренко з найкращим результатом 13,35 секунд став чемпіоном змагань із цієї дисципліни. А Віталій Новгородченко з результатом 14,32 посів третє місце та виборов бронзову медаль.

О 16:00 на базі спортивного комплексу управління ДСНС України у Кіровоградській області розпочалися змагання з пожежної естафети 4х100 м, де також беруть участь черкаські спортсмени.

Завтра, 28 серпня, команди-учасниці розіграють комплекти нагород у подоланні стометрової смуги з перешкодами та бойовому розгортанні.

Завершаться змагання з пожежно-прикладного спорту церемонією нагородження переможців та призерів.