Рибалка з Черкащини виловив величезного коропа

46-річний рибалка Віталій Іванченко із Кам’янки, що на Черкащині, побив власний рекорд та виловив 8-кілограмового коропа,  Іінформує “Про все” з посиланням на «Gazeta.ua».

– Усе літо не знаходив собі місця. Весь час мріяв зловити коропа. Ловлю їх чимало щороку. Їжджу по багатьох ставках Кам’янського району й сусідньої Кіровоградської області. Але ніяк не щастило, — розповідає рибалка.

Рибалка з Черкащини виловив величезного коропа

Коропа Віталій Іванченко впіймав у рідному районі.

– Кілька років поспіль ми з товаришами складаємося по 600 гривень на рік і зарибнюємо ставок у селі Лебедівка. Ловимо вудками й спінінгами. Не люблю тих, хто полює гарпунами чи сітками. Влітку там не ловилося, а нещодавно хлопці кажуть, що почався кльов. Позакидав спінінги зі звуковими сигналізаторами й ліг спати. Сигналізатор пищав немов навіжений. Я відразу відчув, що попалася неабияка рибина. Дуже сильно тягало. Боявся за гачки, бо якось неправильно їх ув’язав і короп зірвався біля самого берега. Але цього разу все було гаразд, — зазначив Віталій Іванченко.

Удома дзеркального коропа зважила й почистила дружина. Витягла з нього близько кілограма ікри.

– Загалом вага коропа склала 7,9 кілограмів. Це мій особистий рекорд, — додав Віталій Іванченко.

Зазначимо, що короп дзеркальний — це вид коропа, що відрізняється тілом, нерівномірно вкритим лусками, із ділянками голої шкіри. Вважається, що дзеркальний короп був виведений селекцією ченцями з метою полегшення приготування для вживання у їжу. Ця риба поширена по всій Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *