Савін хвалить новий генеральний план Черкас

Генеральний план Черкас, що був нашвидкоруч ухвалений виконкомом минулого тижня, 1 серпня на прес-конференції захищали і міський голова Анатолій Бондаренко, і директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін. Обоє переконані: цей план кращий за свого попередника.

Інформує “Вікка”.

“Цей генеральний план покращує інфраструктуру району та відповідає потребам містян. Там, зокрема передбачено будівництво навчально-виховного комплексу, а також кількох відкритих парковок, оскільки містяни нарікають, що немає де залишити автівки”, – зазначає Артур Савін.

Він наголошує: зведення багатоповерхівок на набережній було передбачено попереднім генпланом, натомість новий – передбачає зменшення площі забудови.

На підтвердження своїх слів Артур Савін демонструє генеральні плани у порівнянні.

blank

blank

Попереднім генпланом було передбачено 27,6 га багатоквартирної житлової забудови, натомість новий ухвалений виконкомом план пропонує 8,7 га території.

Площа території рекреаційного призначення збільшилася на майже 10 га – наразі це 40,2 га проти 30,7 га (у попередньому генплані).

Територію закладів освіти теж пропонують збільшити: у генплані 2011 року на дошкільний навчальний заклад виділили 0,47 га, а в новому генплані – 1,62 га (на навчально-виховний комбінат). Для багатоповерхових гаражів та стоянки автотранспорту пропонують виділити 2 та 1,28 га відповідно проти 0,25 та 0,87 га (2011 р.)

blank

Його слова підтверджує і очільник міста. На його думку, набережна може стати окрасою міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *