Сайт Черкаської міськради планують модернізувати

Сайт Черкаської міської ради планують модернізувати, повідомляє  УНН-Центр з поилання на інформацію директора департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук.

На наступному тижні у місті Черкаси, орієнтовно 11-12 березня, відбудеться форум “Електронної демократії” за участі провідних IT-компаній Києва та Черкас. Саме на ньому фахівці обговорять можливості покращення сайту Черкаської міської ради.

– Перший момент, наш сайт вважається недостатньо функціональним через відсутність зворотнього зв’язку з громадою міста. Черкасці можуть зайти на сайт, прочитати новини, а от висловити свої думки, приміром у режимі “онлайн-звернення”, не мають змоги. Другий момент стосується електронний петицій. Їх час настав. І ми хочемо, щоб містяни надсилали такі петиції з усіх електронних носіїв: планшетів, мобільних тощо. Сайт потрібно осучаснити не на один день, а так щоб він працював в хорошому режимі років п’ять, – розповіла Маліщук.

Також вона додала, що модернізація сайту буде повна і схожою на модернізацію сайту Київської міськради.

Нагадаємо, через велику кількість нарікань на незручність сайту Черкаської міськради, цього року на його осучаснення виділили 80 тис. грн.

Фото ingushetiya.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *