Ще один житель із Черкащини взяв участь у телепроекті

Головко Віктор Миколайович із села Ковалівка Черкаської області – директор місцевого навчально-виховного комплексу. Його дружина також працює в тій же школі, і разом вони виховують трьох доньок.

 

У дитинстві Віктор Миколайович був «розбійник», як він сам себе називає: прогулював заняття, трохи хуліганив, погано навчався. Доки не зустрів своє майбутнє кохання – відмінницю Тетяну. З шкільних років Таня допомагала в усьому своєму чоловікові. І навіть зараз шкільна вчителька пише директору промови, допомагає на педрадах, та ще й не забуває про своє величезне хазяйство та виховання трьох дівчат.

Віктора Головка обожнюють в школі: він приніс з дому фонтан, облаштував шкільне подвір’я, завжди йде на зустріч як вчителям, так і школярам. От тільки про свою власну родину Віктор Миколайович так не дбає.

Тетяна Головко

Дружина Віктора, Тетяна, вже стомилась від ледарства чоловіка та звернулась в програму каналу СТБ «Хата на тата». Тепер Віктору Головку прийдеться прожити тиждень прожити без дружини, підготувати своїх дівчат до нового навчального року, доглядати за хазяйством та заново пережити радість батьківства.

Чи вдасться Віктору успішно виконати всі завдання, та чи зміниться його відношення до дочок та дружини, побачимо вже сьогодні о 20:00 на каналі СТБ.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *