Що покаже Черкаський театр у листопаді

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка Черкаської запрошує на такі вистави у листопад.

Про це інформує “Рідна Черкащина”.

2  листопада, середа, 18-30

(у приміщенні Черкаської філармонії)

БОЇНГ-БОЇНГ
П’єса Марка Камолетті, що  увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” всіх “наречених”. Виникають  непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій …Тривалість вистави – 2 год.

12 листопада, субота, 17-00

(у приміщенні Черкаської філармонії)

СІЛЬВА (оперета на  3 дії)

Видатний твір короля оперети Імре Кальмана, успіх якій забезпечують приголомшлива музика, мексиканські пристрасті, яскраві костюми та дивовижні декорації. Тривалість вистави – 3 год.
23 листопада,середа, 18-30

27 листопада, неділя, 17-00

(у приміщенні Черкаської філармонії)

ПРЕМ’ЄРА

МИНА  МАЗАЙЛО

Сатирична комедія на 2 дії, відрізняється оригінальним сюжетом, містить галерею виразних персонажів, насичена дотепними, пародійними, карикатурними сценами.

В основу твору покладено начебто анекдотичну історію про те, як харківський службовець «Донвугілля» з Н-ської вулиці Холодної Гори Мина Мазайло вирішив змінити своє прізвище, у якому вбачив причину своїх життєвих і службових поразок, на престижніше — російське Мазєнін. Але суперечка з приводу цього факту поступово переходить у сімейну дискусію і виходить на рівень глобальної проблеми.

29 листопада, вівторок, 18-30

(у приміщенні Черкаської філармонії)

ДУЖЕ ПРОСТА ІСТОРІЯ

Сучасний драматург Марія Ладо написала «Дуже просту історію» – про те,  як сільська дівчина Дарина завагітніла від Олексія, сина першого на селі п’яниці. Рішення батька Дарини однозначне – аборт. Страшний вирок  сколихує спокійний ритм життя всіх дійових осіб цієї  –  людей, тварин та небожителів…Тривалість вистави – 2 год.

 МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка розпочинає НЕДІЛЬНИЙ показ дитячих вистав у Черкаському міському палаці молоді (ПРЗ, вул. вулиця Сумгаїтська, 12).

6  листопада, неділя, 12-00

(у приміщенні Черкаського міського палацу молоді)

ЗОЛОТЕ КУРЧА

Казка про маленьке Курча, яке з’явилося на світ з яйця, що викрали Вовк та Лисиця у Курочки Ряби. У суперечці про те, хто висиджуватиме Курча, роль випадає Вовку. Коли на світ з’являється маленьке створіння і своєю любов’ю зачаровує Вовка. Казка про те, які дивовижні діти, як своїми чистими серцями роблять світ кращим. Тривалість вистави 50 хв.

13 листопада, неділя, 12-00

(у приміщенні Черкаського міського палацу молоді)

КІТ  У  ЧОБОТЯХ

Персонажі казок Шарля Перро стали друзями дітей цілого світу. Інакше і бути не може, коли захопливу історію цікаво, талановито і з гумором розповідає справжній казкар! Тривалість вистави 1 год.

 20 листопада, неділя, 12-00

(у приміщенні Черкаського міського палацу молоді)

ТРОЄ ПОРОСЯТ

Музична казка за мотивами англійських народних казок. Тривалість вистави 1 год.

27 листопада, неділя, 12-00

(у приміщенні Черкаської філармонії)

ВСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР

Романтична музична казка для дітей (за твором Дюли Урбан). …Як ви гадаєте, що могло б трапитися з шекспірівськими героями Ромео та Джульєттою, якщо б вони опинилися в  казці?.. Мрійливий  Рома та ніжна  Ружа дуже сильно сподобалися один одному… Проте у їх романтичні стосунки втручаються батьки, що із найпершої зустрічі стали найзапеклішими ворогами. І все це – лишень тому, що одна родина – сірих мишей, а інша – білих. У обох сімействах вирують справді шекспірівські пристрасті На який крок відважаться закохані Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов? Чи є сенс у постійних сварках, якщо всі миші однаково бояться котів і люблять сир? Що, врешті-решт, переможе: почуття Роми й Ружі чи сувора батьківська заборона дітям навіть розмовляти?…

Тривалість вистави 1 год.

Ціна квитків від 30 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18

Фото http://ck.ridna.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *