Що віщує рік Вогняного Півня?

Прийдешній 2017 рік Вогняного Півня найактивнішою сферою життя буде кар’єрна. Проте не варто уявляти її лише як підвищення по службі або знаходження нового місця роботи. Павло Глоба розповідає про те, чого очікувати від 2017 року, передає GodzaGodom.

Насамперед, східний символ 2017 року, для всіх бажаючих провести цей час плідно, готує подарунок – своє заступництво, яким пошле на частку трудівників з багатою уявою і перфекціоністів з бажанням добитися ідеального завершення своїх зусиль чимало вдалих моментів, правильних попутників-однодумців і необмежену кількість всепоглинаючої енергії активної діяльності. 2017 рік стане в майбутньому, всім знакам зодіаку, чудовим спогадом про вкладених працях, коли, підбиваючи підсумки, ви з упевненістю зможете сказати, що пишаєтеся цим періодом у житті

В 2017 році обов’язково пощастить кожному, хто буде працювати не покладаючи рук. Повелитель року Червоний Вогняний Півень обіцяє, що вкладені піт і кров обов’язково окупляться сторицею.

Гороскоп на 2017 рік для Овна

Цього знаку буде найважче знайти в собі сили для реалізації задуманого. Овну доведеться чимало потрудитися, щоб вогонь надії не висихав. Проте рік Півня 2017, благоволить Овну усіма силами: в цей час буде неважко знайти більш відповідну роботу, просунутися по службі і здобути повагу начальства.

Гороскоп на 2017 рік для Тільця

Тельців чекають нові враження від незвичайних знайомств. Можливо, Тельців очікує приємна подорож, якого вони зовсім і не планували. Але такий поворот долі відкриє можливість знайомитися з новими людьми. І навіть якщо за природою Телець не так товариський, як того деколи вимагає випадок, все одно він навчиться отримувати справжнє задоволення від розмов з цікавими співрозмовниками.

Гороскоп на 2017 рік для Близнюків

На весь 2017 рік сім’я, для Близнюків, стане не просто центром інтересів, але й місцем, де Близнюки з легкістю зможуть реалізувати себе як головний вектор розвитку, освіти та поведінки. Близнюкам не складе труднощів знайти сили для вирішення побутових питань, адже саме в 2017 році тільки їм чудово вдається поєднувати в собі такі якості, які сприяють формуванню миру і гармонії в сім’ї.

Гороскоп на 2017 рік для Рака

Початок літнього періоду готує для Раків випробування сили волі і характеру. Раків чекає прийняття серйозного рішення, до якого не буде часу підготуватися. Залишайтеся холоднокровними, свідомими і дивіться на світ тверезо, тоді ви зможете знайти вихід з будь-якої ситуації. Крім того, Раки зможуть неслабо піднятися в матеріальному плані за весь 2017 рік.

Гороскоп на 2017 рік для Лева

А ось Левам не варто необачно кидатися в крайності при становленні питань про зміну поля діяльності. Цей рік не буде так вже щасливий для тих, хто захоче змінити свою долю. Тим же Левам, хто вміє чекати, спостерігати і терпіти, Вогненний Півень подарує чудову можливість не тільки непогано заробити, але й збагатити своє особисте життя.

Гороскоп на 2017 рік для Діви

Діви відчують на собі дві протилежні стадії людського емоційного стану: сильну енергію руху і абсолютна сконцентроване розслаблення. Емоції у Дів будуть захльостувати всю першу половину року. Зате друга половина року дасть перепочинок. Діва навчиться отримувати задоволення від невеликих радощів, перебування наодинці з собою і приємних побутових дрібниць, яких зовсім недавно зовсім не помічали.

Гороскоп на 2017 рік для Терезів

Матеріальний питання для Терезів стає все меншою проблемою, і тепер Терези зможуть отримати можливість відкласти певну суму на виконання давньої мрії. У даного знака виникне потреба в аналізі всього, що відбувається, деякі дрібниці стануть для Терезів дуже значущими, що часто може валити в полюсні настрою: від сердечної радості до агресії. Проведіть 2017 рік у творчому підведенні підсумків, щоб підготуватися до неминучим позитивних змін.

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіона

Вогненний Півень дуже благоволить цьому знаку зодіаку. Скорпіони відчують себе центром подій, нерідко доленосних, але головне, позитивних і обнадійливих. Ніяких серйозних проблем у Скорпіона зі здоров’ям не передбачається, а особисте життя буде буяти насиченою стабільністю.

Гороскоп на 2017 рік для Стрільця

Стрільці будуть почувати себе на роздоріжжі – ваше особисте життя стане забирати стільки сил і займати всі думки, що вам захочеться спокою. Однак такий результат не принесе належного задоволення Стрільцю, а лише погіршить ситуацію. Доведеться шукати в собі сили і прийняти непросте рішення: кому довірити свої почуття. 2017 рік не залишить наодинці Стрільців: приємне знайомство чекає всіх самотніх представників цього знака зодіаку.

Гороскоп на 2017 рік для Козерога

Активність Козерогів буде бити через край. Козероги чудово впораються з усіма поставленими завданнями, і ще залишаться сили, щоб розпочати громадську діяльність, спілкуватися з друзями та провести час з коханою людиною. Козерога не втомлюють люди і не дратує частота змінюються калейдоскопом подій. Чудовий час для подорожей.

Гороскоп на 2017 рік для Водолія

Здоров’я Водоліїв може нерідко їх підводити. Але хвороби не будуть важкими: простуди та легкі нездужання не повинні відвернути Водолія від вирішення більш нагальних завдань. Головним чином, Водоліям доведеться вирішити проблеми минулого, щоб в майбутньому вони більше їх не переслідували. Нове життя скоро постукає у ваші двері, при цьому Йому слід бути морально підготовленими до змін в кращу сторону.

Гороскоп на 2017 рік для Риб

Риби зможуть знайти в собі чималі творчі здібності. Для вас 2017 рік весь пронизаний натхненням. Нові люди, цікаві зустрічі, незвичайні кумедні випадки будуть переслідувати Риб по п’ятах. Цей рік пройде дуже плідно для тих Риб, хто захоче навчитися чомусь новому.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *