Село на Шполянщині позмагається за звання «неймовірного»

Село Скотареве, що на Шполянщині, потрапило до 5-ки фіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019», який організувало аграрне онлайн-видання AgroPortal.ua. Інформує “Діловий Регіон

Під час онлайн-голосування з 20-ти кращих заявок кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. В результаті були визначені 11 бізнес-планів розвитку сільських територій, з яких Експертна рада конкурсу відібрала п’ятірку найкращих, які проходять у III етап конкурсу — фінал.

Серед переможців: с. Щасливцеве, с. Скрипаї, Харківська обл., с. Залізняк, Сумська обл., с. Лисець, Хмельницька обл., а також с. Скотареве, Черкаська обл. Останнє, за призові кошти,  має намір облаштувати прибережну зону відпочинку навколо ставка в центрі села.

Нагадаємо, що село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту (частина коштів виграшу буде зібрана за допомогою челенджу, який AgroPortal.ua організовує спільно з освітнім проектом «Агрокебети»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *