Серед черкащанок обрали спортивну супермаму

Сучасні мами доводять – після народження дитини швидко прийти у форму можна! Головне – бажання. Це продемонстрували з десяток черкащанок.

Йдеться в сюжеті телеканалу «Рось».

Сила, гнучкість та витривалість. У Черкасах обирали спортивну маму. Серед головних критеріїв – швидкість та правильність виконання вправ. Мама Яна після пологів у форму поверталася півроку. Зробити, це було нескладно, адже у спорті жінка давно.

“Я замовила собі програму тренувань і займалась по ній. Згодом почала заняття з тренером”, – каже супермама Яніна Айсінова. Тепер жінка сама стала тренером.

А от Ольга займається у спортивному залі всього 2,5 роки. І вже має сталеві м’язи.

“Люди часто знаходять собі відмовки, мовляв немає часу, не виходить займатись чи заважає маленька дитина”, – каже черкащанка Ольга Остроушко.

Проте супермама переконана, що на все можна знайти час. У приклад ставить себе: у жінки 6-річна дитина, проте мама встигає і займатися спортом самостійно і з дитиною, водити її в школу, на гуртки та прогулянки.

Організував такі змагання стронгмен Валерій Лісун. Чоловік переконує, що такі заходи влаштовує заради жінок, які хочуть займатися спортом, але не мають можливості чи відповідних знань. Під час прогулянки чи шопінгу вони можуть поспілкуватися із професіоналами.

Окрім визнання, переможці отримали й грошову винагороду – 1500 гривень за перше місце, 1000 – за друге, а за третє – 500.

Фото http://zmi.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *